Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
MOTOSİKLET ELDİVENİ

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 80 ürün bulunmaktadır.

Motosiklet Eldivenleri

Motosiklet eldivenleri bir motor sürücüsü için en önemli ihtiyaçtır. Eldivenlerin hem güvenlik açısından kullanılması zorunludur. Olası kaza gibi durumlarda önemli bir koruyucudur. Vexo, Revit, Kappa, Prohel, Held, Knox gibi markalarda motosiklet eldivenleri fazlasıyla mevcuttur. Ürünlerdeki malzeme kalitesi çok önemlidir. İlk olarak bu ürünlerin orijinal deri malzemesinden üretilmesi şarttır. İnek ve keçi derisi daha çok tercih edilmektedir. Normal ve sıradan eldivenler gibi düşülmemelidir. Avuç içi, parmak ve yumruk koruma özelliklerine sahiptir. Olası kazalarda yumruk, avuç ya da parmakların asvalt ile temasında önemli bir koruyucudur.

Motosiklet eldivenleri hem yazlık, hem de kışlık koleksiyonlarda sunulmaktadır. Yaz ayları için tasarlanan motosiklet eldivenleri daha esnek ve incedir. Koruma özellikleri aynı olan yazlık motosiklet eldivenleri iklim koşullarına uyma özelliklerine sahiptir. Kışlık motosiklet eldivenleri ise kumaş kalınlıkları açısından daha iyidir. Elleri sıcak tutmak adına kışlık eldivenler önemli özelliklere sahiptir. Ürünlerin bazılarında polikarbon tarak kemiği koruma özelliği bulunmaktadır. Havalandırma kanalları ile ellerin aşırı terlemesi önlenmektedir. Olası sürtünmelere karşı dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır. Avuç içi koruma, avuç içi rahat kavrama ve tutma için kaydırmaz özellikleri olan motosiklet eldiveni tercih edilmelidir. Modellerde bilek için ayarlanabilir cırtlı bant özelliği mutlaka olmalıdır. Bu modeller çok daha kullanışlıdır.

Motosiklet Eldiven Modelleri

Motosiklet eldiven modelleri hakkında bilmeniz gerekenler önemlidir. Ürünlerin malzeme kalitesi ve işlevsel özelliklerine muhakkak dikkat etmelisiniz. Bu tür eldivenlerde yazlık ve kışlık model seçenekleri mutlaka bulunmalıdır. Marka ve eldiven özelliklerinde uzun yolculuk için uygun olma özelliğine sahip olması gerekmektedir. Termoplastik üretan koruma özelliği, köpük koruma, sentetik deri, havalandırma kanalları ve bilek ayarı gibi özellikler motosiklet eldivenlerinde aranan özelliklerdir.

Erkek İçin Motosiklet Eldivenleri

Erkek motosiklet eldivenleri daha çok sade renklerdir. Bu modellerde performansa dayalı ürünler geliştirilmektedir. Uzun yolculuklar ve yarışlar için performans özellikleri çok yüksek olan motosiklet eldivenleri üretilmektedir. Ürünler daha çok siyah renklerdedir. Bunun yanında özel istek ve tercihler için farklı renklerde de ürün seçenekleri mevcuttur.

Motosiklet Eldiveni Fiyatları

Motosiklet eldivenlerinin genel özellikleri bu şekildedir. Bu bölümde de kısaca motosiklet eldiveni fiyatları hakkında bilgi verelim. Çok uygun motosiklet eldiveni fiyatları olduğu gibi binlerce liraya satılan ürünler de yok değildir. Yüksek fiyatlı motosiklet eldivenleri daha çok yarış ve performans özelliklerindedir. Yarışmak ya da uzun mesafeli yollarda performans yapmak isteyenler bu ürünleri tercih edebilir. Ürünlerin online internet sitelerinden satıldığını ifade edebiliriz. Web sitemizden de gerek motosiklet eldiveni, gerekse de diğer güvenlik malzemelerini satın alabilirsiniz. Sağlığınız, güvenliğiniz, performansınız ve daha konforlu bir sürüş keyfiniz için siz de motosiklet eldivenlerini alabilirsiniz. Eldivensiz motor kullanmak sağlıksız, güvensiz, konforsuz ve keyifsiz olacağı unutulmamalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.