sadsad x
asdasd
MOTOSİKLET KORUMALARI

Filtre

Motosiklet Koruma Ekipmanları

Önce Güvenlik Şart

Motosiklet kimisi için tutku, kimisi için iş arkadaşı; fakat herkes için bir ortak nokta var ki o da güvenlik olmazsa olmazıdır. Motosiklet sürücülerinin, olası trafik kazalarında kendilerini korumak için edinmeleri gereken birçok farklı ürün bulunuyor. Atlanmaması gereken bir konu olmak ile beraber birçok motosiklet sürücüsü, kalitesiz onlarca koruma ürününü fiyatları nedeniyle tercih etmektedir. Günümüzde satın alınan cep telefonlarını bile olası hasarlara karşı garanti kapsamına aldırmak için onlarca para verilirken neden kendi canınızı hiçe sayıp kaliteli motorcu koruma ürünleri kullanmayasınız ki?

Uluslararası standartları yakalamış ürünler

Motosiklet koruma ürünlerinde ilk dikkat etmeniz gereken nokta, ürünlerin fiyatlarından önce uluslararası standartlarda üretilmiş olup olmamasıdır. Yaralanmalı ciddi kazalarda motosiklet üstünde sizi koruyabilecek şey bu ekipmanlardır.

Motomax ise bu bilinç ile, motosiklet tutkunlara üst, alt, diz, sırt, boyun, böbrek, bacak ve ayak koruma ekipmanlarını sayfalarında yer vererek, sizlerin her zaman en iyi motorcu koruma modelleri seçeneklerine erişmenizi sağlamaktadır.

Motorcu koruma ürünleri neden gerekli
Özellikle büyük şehirlerimizde hızlı trafik akışı ve dikkatsiz sürücüler sebebiyle bir gün içerisinde bile onlarca trafik kazası yaşanıyor. Motosiklet sürücüleri ise yoğun şehir trafiğinde diğer sürücülere kıyasla çok daha fazla güvenliğini düşünmeli her şeyden önce kendilerini korumalılar.

Güvenliğinizi ise motosiklet koruma ekipmanları üreten markaların ekipmanları ile sağlayabilmektesiniz. Unutulmamalıdır ki, üretilen her koruma edipmanı önemli deney ve testlerden geçirilerek motosiklet kullanıcılarına sunuluyor. Bir çok hasarlı kazada motosiklet sürücülerinin yaralanma risklerini minimuma indiriyor.

Hayati korumalar için siz önemlisiniz.

Motosiklet sürücülerinin birçoğunun bir şey olmaz diyerek atladığı; ama hayati önem taşıyan her türlü motorcu koruma ekipmanını uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

En uygun motosiklet üst koruma fiyatları ve motosiklet alt koruma fiyatları Motomax sayfalarında sizleri bekliyor.

Sevdikleriniz için de üst düzey güvenlik

Birlikte yolculuk ettiğiniz sevdiklerinizin de kaliteli motorcu korumalıkları ile güvenlikleri garanti etmiş olacağınızı unutmayın. Uluslararası standartlarda üretilmemiş, merdiven altı koruma ürünleri hem sizin hem de sevdiklerinizin hayatını tehlikeye atar.

Rüzgarın etkilerine karşı korumalıklar

Motorcu üst koruma modelleri ve motorcu alt koruma modelleri trafik kazalarında sizi yaralanmalara karşı koruduğu gibi, rüzgarın ve soğuk havanın etkilerini de minimuma indirir. Böylelikle motosikletiniz ile konforlu sürüş keyfini de çıkarmış olursunuz.

Kaza anında vücudunuzun en çok hasar alan bölgelerini biliyor musunuz?

Yapılan çalışmalar motosiklet sürücülerinin kaza anında en çok yaralanma ihtimali olan bölgelerini sıralamakta. İlk sırada; baş, omuz, diz, dirsek ve böbrek gelmekte. Daha sonra ise kalça ve dizden yukarısı en son olarak da karın, göğüs, kaval kemiği olarak sıralanmış. Hafif bir darbeyle bir dizinizin yaralanması onlarca tedavi ve ameliyata sebebiyet verebileceği gibi sağlığınızdan olabilirsiniz. Bütün bunların önüne geçebilmek için ise motorcu korumalıkları kullanmadan motosiklet sürmemeniz gerektiğidir.

Motomax Ekibi yardıma hazır

Herhangi bir desteğe ihtiyaç duyduğunuz ya da korumalık kategorisinde hangi ürünleri tercih etmeniz gerektiğine karar veremediyseniz; uzman Motomax Ekibi ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Her türlü korumalık ekipmanı alışverişinizde memnuniyetinizi de garanti ediyoruz

Sizin güvenliğiniz için sattığımız her ürünümüzde %100 müşteri memnuniyetini ve ürünlerimizin kalitesini garanti ediyoruz.

Motorcu koruma modellerine ulaşmakta, fiyat karşılaştırması ve güvenilir alışveriş yapmakta bizimle birlikte zorlanmayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.