sadsad x
asdasd
site_popup_wa.jpg (115 KB)

Alpine Motosafe Pro Kulak Tıkacı

Ürün Stok Kodu: MX002468
336,00
253,00
- %25
Havale ile :   240,35
28.47 ₺ x 9 + 3 Ay Taksit İmkanı İle
Kampanya
MaxPuan Kazanın
Tüm alışverişlerinizde puan kazanın.
Ücretsiz Kargo
Tüm Alışverişlerde
Taksitli Alışveriş
Tüm Alışverişlerde
9 Taksit İmkanı
Güvenli Alışveriş
128 Bit SSL Sertifikası
& 3D Secure
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı, Havale
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade ve Teslimat
 • ALPINE MOTOSAFE PRO, İçinde iki farklı filtre bulunan, çantası ve temizleme seti ile beraber komple bir kittir.
   

  Sürüşten sonra kulaklarınızda bir sorun mu yaşıyorsunuz? Bu karşılaştırğınız gürültünün kalıcı hasara dönüşen etkisidir. Gerçekte düşük hızlarda bile karşılatığınız rüzgar bile bu haraın oluşmasına yeter. Buna ilaveten maruz kaldığınız gürültü aynı zamanda yorgunluğunuzun da sebebidir. Eğer yorulmuşsanız trafikteki sürüş konsantreniz de azalmaktadır.  Kısaca ister her gün motor kullanıyor olun isterseniz sadece haftada bir kaç saat kullanıyor olun fark etmez, işitme kaybı sadece bir sürüşte dahi olabilir. Ve bu hasar kalıcıdır!

  Aşağıdaki tabloda, risk altına girmeden hangi hızda en fazla ne kadar sürebileceğinizi görebilirsiniz.

  HIZ KASK İÇİNDEKİ ORTALAMA SES SEVİYESİ             süre
  100 km/h 94 dB 15 dk
  120 km/h 98 dB 7 dk
  140 km/h 102 dB 3 dk
  160 km/h 106 dB 90 sn

   

  MOTOSİKLETÇİLER İÇİN FİLTRELİ KULAK TIKAÇLARI

  Alpine MotoSafe kulak tıkaçları zararlı sesi engeller. Ses seviyesi dışarıdan kopma hissi olmadan zararlı olmayan seviyeye indirgenir. Bunu özel filtreleri sayesinde başarır. Siz çevrenizdeki trafiği, navigasyon yönlendirmelerini yada interkomu duymaya devam edersiniz.

  Alpine kulaklıklar üniversaldir ve neredeyse her kulakta mükemmel şekilde kullanılabilir. Orta yada çok olmak üzere iki çeşit kulaklık seviyesi vardır. Alpine Motosafe TOUR (Siyah filtre) orta seviyeli ses filtrelem özellği ile tatil, tur yada otobanda kullanılabilir. Alpine Motosafe Race modeli ise yarış pisti, yüksek sürat, gürültülü egzost yada açık kask ile kullanıma uygundur. Eğer birden fazla sürüş çeşitliliğine sahipseniz içinde hem Tour hem de Race modelinin yer aldığı PRO versiyonunu tercih edebilirsiniz.

  KASKINIZIN İÇİNDEKİ RAHATLIK

  Alpine motosiklet kulak tıkacı kaskınızın içinde süper rahattır.  Alpine Motosafe piyasadaki tek esnek filtrelere sahip tıkaçtır. Esnek ve yumuşak AlpineThermoShapeTM The flexible malzeme slikon içermez. Bu da kaşıntı, tahriş yada terlemeye sebep olmaz. Bu malzeme vücut ısıs ile kulağınızın şeklini alarak kulağınıza mükemmel oturur maksimum filtreleme sağlar.


   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.